SINAV TAKVİMİ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

 

1. SINIF

Sınav Tarihi

Şube/Grup No

D Kodu

Dersin Adı

Sınav Saati

Sınav Yeri

Öğretim Elemanı

Gözetmen

07.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP102

Temel Matematik II

13.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

08.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP104

Genel Kimya

13.00

A210

Doç. Dr. Murat SARAÇOĞLU

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP106

Türk Tarihi ve Kültürü

11.00

A210

Prof. Dr. Remzi KILIÇ

12.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP108

Genel Coğrafya

09.00

A210

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

13.06.2018

A GR.

SÖP110

Bilgisayar II (A Gr.)

13.00

LAB 1

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

13.06.2018

B GR.

SÖP110

Bilgisayar II (B Gr.)

13.00

LAB 2

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

_

Tüm Sınıf

SÖP112

Türkçe II: Sözlü Anlatım

_

_

ERUZEM

_

Tüm Sınıf

SÖP114

Yabancı Dil II

_

_

ERUZEM

_

Tüm Sınıf

SÖP116

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

_

_

ERUZEM

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP118

Eğitim Psikolojisi

13.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

2. SINIF

Sınav Tarihi

Şube/Grup No

D Kodu

Dersin Adı

Sınav Saati

Sınav Yeri

Öğretim Elemanı

Gözetmen

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP202

Türk Dili II: Cümle ve Metin Bil.

14.00

A210

Okt. Nesibe Didem KOÇAK

13.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP204

Çocuk Edebiyatı

14.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP206

Türkiye Coğrafyası ve Jeopolitiği

10.00

A210

Üc. Öğr. Gör. Hasan GÖNÜLAÇAR

20.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP208

Sanat Eğitimi

14.00

A210

Öğr. Gör. Feride ACAR

13.06.2018

A GR.

SÖP210

Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (A Gr.)

14.00

A101

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

13.06.2018

B GR.

SÖP210

Fen ve Teknoloji Lab. Uyg.  II (B Gr.)

14.00

A101

Doç. Dr. Emine GÜNERİ

19.06.2018

A GR.

SÖP212

Müzik Öğretimi (A Gr.)

14.00

GSF

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

19.06.2018

B GR.

SÖP212

Müzik Öğretimi (B Gr.)

14.00

GSF

Yrd. Doç. Dr. Kıvanç AYCAN

18.06.2018

A GR.

SÖP214

Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (A Gr.)

14.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

18.06.2018

B GR.

SÖP214

Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi (B Gr.)

14.00

A101

Öğr. Gör. Feride ACAR

12.06.2018

A GR.

SÖP216

Güzel Yazı Teknikleri (A Gr.)

11.00

A101

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

12.06.2018

B GR.

SÖP216

Güzel Yazı Teknikleri (B Gr.)

11.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

12.06.2018

A GR.

SÖP218

Bilimsel Araştırma Yöntemleri (A Gr.)

10.00

A210

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

12.06.2018

B GR.

SÖP218

Bilimsel Araştırma Yöntemleri (B Gr.)

10.00

A210

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP220

Öğretim Tek. ve Materyal Tasarımı

11.00

A101

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

3. SINIF

Sınav Tarihi

Şube/Grup No

D Kodu

Dersin Adı

Sınav Saati

Sınav Yeri

Öğretim Elemanı

Gözetmen

08.06.2018

A GR.

SÖP302

Fen ve Teknoloji Öğretimi II (A Gr.)

15.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

08.06.2018

B GR.

SÖP302

Fen ve Teknoloji Öğretimi II (B Gr.)

15.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Fulya ÖNER ARMAĞAN

12.06.2018

A GR.

SÖP304

Türkçe Öğretimi (A Gr.)

15.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

12.06.2018

B GR.

SÖP304

Türkçe Öğretimi (B Gr.)

15.00

AZ01

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP306

Sosyal Bilgiler Öğretimi

15.00

A210/AZ01

Doç. Dr. Mustafa ÖZTÜRK

07.06.2018

A GR.

SÖP308

Matematik Öğretimi II (A Gr.)

15.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

07.06.2018

B GR.

SÖP308

Matematik Öğretimi II (B Gr.)

15.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Sevim SEVGİ

12.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP310

Erken Çocukluk Eğitimi

09.00

AZ01

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

13.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP312

Sınıf Yönetimi

15.00

A101

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

11.06.2018

A GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (A Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

12.06.2018

B GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (B Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

13.06.2018

C GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (C Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

11.06.2018

D GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (D Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

12.06.2018

E GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (E Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

13.06.2018

F GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (F Gr.)

16.00

Ofis*

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

11.06.2018

G GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (G Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

12.06.2018

H GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (H Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

13.06.2018

İ GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (İ Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

11.06.2018

J GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (J Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

12.06.2018

K GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (K Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

13.06.2018

L GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (L Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Neşet MUTLU

11.06.2018

M GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (M Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

12.06.2018

N GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (N Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

13.06.2018

O GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (O Gr.)

16.00

Ofis*

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

11.06.2018

P GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (P Gr.)

16.00

Ofis*

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

12.06.2018

R GR.

SÖP314

Okul Deneyimi (R Gr.)

16.00

Ofis*

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

4. SINIF

Sınav Tarihi

Şube/Grup No

D Kodu

Dersin Adı

Sınav Saati

Sınav Yeri

Öğretim Elemanı

Gözetmen

07.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP402

Birleştirilmiş Sınıflarda Öğretim

11.00

AZ01

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

08.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP404

Cumhuriyet Tarihi

10.00

AZ01

Prof. Dr. Cevdet KIRPIK

08.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP406

İlköğretimde Kaynaştırma

11.00

AZ01

Öğr. Gör. Seyhan EKİNCİ AYDIN

13.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP408

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

13.00

AZ01

Yrd. Doç. Dr. Alpaslan GÖZLER

11.06.2018

Tüm Sınıf

SÖP410

Rehberlik

13.00

AZ01

Yrd. Doç. Dr. Habib HAMURCU

11.06.2018

A GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (A Gr.)

08.00

Ofis

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

12.06.2018

B GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (B Gr.)

08.00

Ofis

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

13.06.2018

C GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (C Gr.)

08.00

Ofis

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK

11.06.2018

D GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (D Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

12.06.2018

E GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (E Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

13.06.2018

F GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (F Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Rabia ÜNAL

11.06.2018

G GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (G Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

12.06.2018

H GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (H Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

13.06.2018

İ GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (İ Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Murat BÜYÜKBAŞ

11.06.2018

J GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (J Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

12.06.2018

K GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (K Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

13.06.2018

L GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (L Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Kasım BUÇAKLAR

11.06.2018

M GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (M Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Mustafa ÇAĞLIKÖSE

12.06.2018

N GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (N Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Mustafa 
ÇAĞLIKÖSE

13.06.2018

O GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (O Gr.)

08.00

Ofis

Üc. Öğr. Gör. Mustafa 
ÇAĞLIKÖSE

11.06.2018

P GR.

SÖP412

Öğretmenlik Uygulaması II (P Gr.)

08.00

Ofis

Arş. Gör. Dr. Gürkan TABAK

13.06.2018

Seçmeli

SÖP416

İlköğretimde Sosyal Becerilerin Geliştirilmesi (S)

11.00

A210

Yrd. Doç. Dr. Ahmet YAMAÇ

13.06.2018

Seçmeli

SÖP418

Aile Eğitimi (S)

11.00

A101

Doç. Dr. Kasım KARAMAN

13.06.2018

Seçmeli

SÖP426

Türkçenin Güncel Sorunları (S)

11.00

AZ01

Doç. Dr. Ergün ÖZTÜRK